Výsuvný vešiak na ramienka, dĺžka 350mm, čierny
Kód: 99351Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitný vešiak na ramienka s hladkým vysúvaním. Montáž je jednoduchá a do chvíle hotová!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výsuvné vešiaky a držiaky na kravaty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.314 kg |
| EAN: | 8592485993516 |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Typ: | Výsuvné věšáky |
| Farba: | Čierna |
| Povrchová úprava: | Poniklovaný |
| Materiál: | Oceľ, Plast |
| Výška: | 65 mm |
| Hĺbka: | 45 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.