Výsuvný vešiak na ramienka, dĺžka 350mm, chróm/čierny
Kód: 99352Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitný vešiak na ramienka s hladkým vysúvaním. Montáž je jednoduchá a do chvíle hotová!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výsuvné vešiaky a držiaky na kravaty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 8592485993523 |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Typ: | Výsuvné věšáky |
| Farba: | Čierna, Chromová |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 60 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.