Držiak na kravaty dĺžka 356mm, biely
Kód: 92131Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný a praktický držiak na kravaty, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti!

Dodatočné parametre
| Kategória: | Výsuvné vešiaky a držiaky na kravaty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| EAN: | 8592485921311 |
| Dĺžka: | 356 mm |
| Typ: | Držáky na kravaty, Ostatní |
| Farba: | Bílá |
| Materiál: | Hliník, Plast |
| Výška: | 15 mm |
| Hĺbka: | 18 mm |
| Rozteč: | 315 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.