Skrutky, priemer 4,5mm, výška 16mm, pozinkované, 24 ks
Kód: 50361Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pomocou vrutov sa platne nábytkových nôh pripevnia k nábytku/doskám podľa Vášho výberu.
Súčasťou balenia 24 kusov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.044 kg |
| EAN: | 8592485503616 |
| Výška: | 16 mm |
| Typ: | Vruty |
| Priemer: | 4,5 mm |
| Počet ks v balení: | 24 |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.