Stavacia skrutka M10, priemer základne 60mm, výška 56mm, čierna
Kód: 50078 50078BP1 50078BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Stavací skrutka so závitom M10 je ideálna na vyrovnanie nerovností podlahy.
Vhodné pre nábytkové nohy (okrúhle s priemerom 30 mm, hranaté 25x25 mm) z našej ponuky, nábytok či regálové systémy.
Celková výška skrutky aj so základňou:64 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klzáky, nastavovacie skrutky a príslušenstvo k nohám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 64 mm |
| Typ: | Seřizovací šrouby, Stavěcí šrouby, Stavěcí šrouby M10 |
| Priemer: | 60 mm |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Hmotnosť: | 43,1 g |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 1,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.