Spojovacia skrutka M6x29-47mm, 4 ks
Kód: 90440Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitná poniklovaná spojovacia skrutka so závitom M6.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie kovanie a spojovacie skrutky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.059 kg |
| EAN: | 8592485904406 |
| Typ: | Spojovací šrouby M6 |
| Priemer: | 6 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Povrchová úprava: | Poniklovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 47 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.