Spojovací uholník nastaviteľný 55x55x20mm, čierny
Kód: 527 527BP1 527BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Bezpečnostný pás z polypropylénu so šírkou 150 mm a výškou 13 mm v sivom prevedení. Slúži na...
Cylindrický nábytkový zámok so šírkou 38 mm a výškou 40 mm slúžiaci na uzamykanie jednotlivých...
Cylindrický nábytkový zámok so šírkou 45 mm a výškou 56 mm slúžiaci na uzamykanie jednotlivých...
Obojstranný nábytkový zámok na skrutkovanie so západkou so šírkou 25 mm a s osovou vzdialenosťou...
Nábytkový magnet so šírkou 48 mm v hnedom prevedení s nosnosťou 3-4 kg. Súčasťou balenia sú 2 ks....
Nábytkový záves s priemerom misky 26 mm pre naložený typ dvierok. Návod ako správne vybrať...
Nábytkový záves s priemerom misky 26 mm pre polozapustený typ dvierok. Návod ako správne vybrať...
Nábytkový magnet so šírkou 87 mm v hnedom prevedení s nosnosťou 13,5 kg. Súčasťou balenia sú 2...
Podrobný popis
Nastaviteľný spojovací uholník z kvalitného materiálu v elegantnom čiernom dekore.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky nastavitelné |
| Povrchová úprava: | Černá |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 55 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Dĺžka: | 20 mm |
| Hrúbka: | 1,5 mm |
Nerezový spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 60 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Bezpečnostný uholník z pozinkovanej ocele so šírkou 77 mm a výškou 21 mm s nastaviteľným...
Čierny spojovací uholník z radu Black Edition so šírkou 15 mm a výškou 50 mm so zapustenými...
Nerezový spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 30 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Nerezový spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 40 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Oceľový spojovací uholník v bielom prevedení so šírkou 15 mm a výškou 60 mm so zapustenými...
Spojovací uholník v čiernom prevedení z radu Black Edition so šírkou 100 mm, výškou 100 mm a...
Oceľový spojovací uholník v čiernom prevedení z radu Black Edition so šírkou 15 mm a výškou 40 mm...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.