Spojovací uholník, 50x50x15mm, čierny
Kód: 486 486BP1 486BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Pozinkovaný spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 60 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Pozinkovaný spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 40 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Pozinkovaný spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 30 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Pozinkovaný spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 20 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Spojovací uholník v čiernom prevedení z radu Black Edition o šírke 15 mm a výške 20 mm so...
Čierny spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 30 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Spojovacie kovanie Excenter s priemerom 10 mm z pozinkovanej ocele s kolíkom na skrutkovanie s...
Spojovací uholník v čiernom prevedení z radu Black Edition so šírkou 15 mm a výškou 90 mm so...
Podrobný popis
Spojovací uholník vyrobený z ocele s hrúbkou 2 mm.
Vhodný na spájanie a spevnenie pravouhlých spojov nábytku a iných drevených konštrukcií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie uholníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky |
| Povrchová úprava: | Černá |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
Nerezový spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 40 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Nerezový spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 30 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Nerezový spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 60 mm so zapustenými montážnymi otvormi.
Nastaviteľný spojovací uholník v čiernom prevedení z radu Black Edition o šírke 55 mm, výške 55...
Oceľový spojovací uholník v bielom prevedení so šírkou 15 mm a výškou 60 mm so zapustenými...
Oceľový spojovací uholník v čiernom prevedení z radu Black Edition so šírkou 15 mm a výškou 40 mm...
Spojovací uholník v čiernom prevedení z radu Black Edition so šírkou 80 mm, výškou 80 mm a hĺbkou...
Nerezový spojovací uholník so šírkou 15 mm a výškou 50 mm so prehĺbenými montážnymi otvormi
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.