Spojovací uholník, 20x20x15mm, čierny
Kód: 483 483BP1 483BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Spojovací uholník vyrobený z ocele s hrúbkou materiálu 2 mm.
Vhodný na spájanie a spevnenie pravouhlých spojov nábytku a iných drevených konštrukcií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie uholníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky |
| Povrchová úprava: | Černá |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.