Spojovací uholník s krytkou, biely
Kód: 91546 91546BP1 91546BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kovový spojovací uholník o šírke 25 mm a výške 25 mm s nasúvacou plastovou krytkou v bielom prevedení vyrobený z kvalitného a odolného materiálu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie uholníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky s krytkou |
| Farba: | Bílá |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast / Kov |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.