Spojovací uholník, 40x40x15mm, čierny
Kód: 485 485BP1 485BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Spojovací uholník vyrobený z ocele s hrúbkou 2 mm s čiernym práškovým nástrekom.
Vhodný na spájanie a spevňovanie pravouhlých spojov nábytku a iných drevených konštrukcií.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie uholníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Úhelníky |
| Povrchová úprava: | Černá |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 15 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Hrúbka: | 2 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.