Kĺbový záves na naskrutkovanie s tlmením, 165°
Kód: 80796Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodné pre aplikácie, kde nie je možné použiť vŕtanie pre misku závesu. Nastavenie do strán a hĺbky sa vykonáva pozdĺžnymi otvormi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kĺbové závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.257 kg |
| EAN: | 8592485807967 |
| Typ: | Kloubové závěsy s tlumením |
| Uhol otvorenia: | 165° |
| Šírka: | 52 mm |
| Hĺbka: | 192 mm |
| Výška: | 41 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.