Zásuvkový zámok AVES 138
Kód: 84625Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Súčasťou balenia sú 2 ks cylindrického kľúča, rozeta a protiplech.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zásuvkové zámky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.077 kg |
| EAN: | 8592485846256 |
| Výška: | 40 mm |
| Typ: | Zásuvkové zámky |
| Šírka: | 39 mm |
| Hĺbka: | 28 mm |
| Priemer vložky: | 19 mm |
| Materiál: | Kov |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.