Čiastočný guľôčkový výsuv 300/27mm, nosnosť 15 kg, 1 pár
Kód: 90518Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zásuvka sa vysúva čiastočne (195 mm). Nosnosť výsuvu je 15 kg/1 pár. Nosnosť je priamo úmerná jednému páru.
KVALITA: Koľajnica s guľôčkovým ložiskom je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele a následne bola pozinkovaná. Vďaka kvalitnému spracovaniu je zaistený optimálny chod výsuvu a veľmi vysoká stabilita.
Výsuv na montáž do bočnice zásuvky a korpusu skrinky. Zásuvku vložíte do korpusu na priskrutkované pojazdy. Výsuv má záklapku v uzavretej polohe, ktorá bráni samovoľnému otváraniu zásuvky. Výsuv sa montuje pomocou vrutov alebo skrutiek so zápustnou hlavou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čiastočné guľôčkové výsuvy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592485905182 |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Typ: | Částečné kuličkové výsuvy |
| Hĺbka: | 10,5 mm |
| Nosnosť: | 15 kg/1 pár |
| Pohyb výsuvu: | Bez tlumení |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.