Čiastočný guľôčkový výsuv 280/17mm, nosnosť 10 kg, 1 pár
Kód: 90278Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pri plnom vysunutí výsuvu zostáva časť zásuvky (76 mm) vo vnútri skrinky. Nosnosť výsuvu je 10 kg/1 pár. Nosnosť je priamo úmerná jednému páru.
Montáž: Do zásuvky vyfrézujete drážku s výškou 17 mm a hĺbkou max. 9,8 mm, následne priskrutkujete pojazd na korpus. Zásuvku vložíte do korpusu na priskrutkované pojazdy. Pojazd sa zaistí metrickou skrutkou M4 proti pohybu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čiastočné guľôčkové výsuvy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.155 kg |
| EAN: | 8592485902785 |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Výška: | 16,5 mm |
| Typ: | Částečné kuličkové výsuvy |
| Hĺbka: | 9,8 mm |
| Nosnosť: | 10 kg/1 pár |
| Pohyb výsuvu: | Bez tlumení |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.