Zásuvkové lišty 320x16x8,75mm, plast, biely, 1 pár (set)
Kód: 90523Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zásuvkové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| EAN: | 8592485905236 |
| Dĺžka: | 320 mm |
| Typ: | Zásuvkové lišty |
| Farba: | Bílá |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 16,5 mm |
| Hĺbka: | 8,7 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.