Vešiak na dvere 25x60mm, zavesenie 40mm, nerez, 2 ks
Kód: 8475Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodný na zavesenie na hornú hranu dverí či dosku s hrúbkou 40 mm napríklad v kúpeľni, šatni alebo spálni. Zavesiť naň môžete uteráky, oblečenie - zvládne aj vyššiu záťaž. Výhodou je možnosť premiestnenia na dvere, kde práve potrebujete, bez akéhokoľvek lepenia a montáže skrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.066 kg |
| EAN: | 8592485084757 |
| Typ: | Věšáky na dveře |
| Farba: | Stříbrná |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Montáž: | K zavěšení |
| Počet háčikov: | 1 |
| Prevedenie: | Nerez |
| ? Zavesenie: | 40 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška: | 59 mm |
| Hĺbka: | 64 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.