Vešiak na dvere, 25x70mm, zavesenie 20mm, matná čierna, 2 ks
Kód: 8664Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodný na zavesenie na hornú hranu dverí či dosku s hrúbkou 20 mm napríklad v kúpeľni, šatni alebo spálni. Zavesiť naň môžete uteráky, oblečenie - zvládne aj vyššiu záťaž. Výhodou je možnosť premiestnenia na dvere, kde práve potrebujete, bez akéhokoľvek lepenia a montáže skrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.065 kg |
| EAN: | 8592485086645 |
| Typ: | Věšáky na dveře |
| Farba: | Matná černá |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Montáž: | K zavěšení |
| Počet háčikov: | 1 |
| ? Zavesenie: | 20 mm |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hĺbka: | 64 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.