Vešiak na dvere 22x120mm, zavesenie 20mm, nerez, 4 ks
Kód: 8479Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodný na zavesenie na hornú hranu dverí či dosku s hrúbkou 20 mm napríklad v kúpeľni, šatni alebo spálni. Zavesiť naň môžete uteráky, oblečenie - zvládne aj vyššiu záťaž. Výhodou je možnosť premiestnenia na dvere, kde práve potrebujete, bez akéhokoľvek lepenia a montáže skrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.124 kg |
| EAN: | 8592485084795 |
| Typ: | Věšáky na dveře |
| Farba: | Stříbrná |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Montáž: | K zavěšení |
| Počet háčikov: | 1 |
| Prevedenie: | Nerez |
| ? Zavesenie: | 20 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Šírka: | 22 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 51 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.