Vešiak na dvere, zavesenie 20mm, nerez
Kód: 8532Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodný na zavesenie na hornú hranu dverí či dosku o hrúbke 20 mm napríklad v kúpeľni, šatni alebo spálni. Zavesiť naň môžete uteráky, oblečenie - zvládne aj vyššiu záťaž. Výhodou je možnosť premiestnenia na dvere, kde práve potrebujete, bez akéhokoľvek lepenia a montáže skrutkovaním.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| EAN: | 8592485085327 |
| Typ: | Věšáky na dveře |
| Farba: | Stříbrná |
| Montáž: | K zavěšení |
| Počet háčikov: | 1 |
| Prevedenie: | Nerez |
| ? Zavesenie: | 20 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška: | 122 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.