Univerzálny klzák, priemer 20mm, samolepiaci, sivý, 4 ks
Kód: 84962Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Samolepiaci univerzálny klzák umožňuje hladkú a tichú manipuláciu s nábytkom a je vhodný na všetky typy podláh.
Jednoduchá montáž - klzák jednoducho odlepíte od ochrannej fólie a prilepíte na miesta, kde je nábytok v kontakte s podlahou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klzáky k nábytkovým nohám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| EAN: | 8592485849622 |
| Výška: | 5 mm |
| Typ: | Kluzáky samolepicí |
| Farba: | Šedá |
| Priemer: | 20 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | PTFE |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.