Filcový klzák s vrutom, priemer 20mm, sivý, 4ks
Kód: 84989Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Filcový klzák na podlahu je ideálny pre tichú manipuláciu s nábytkom, ktorá nezanecháva škrabance. Vďaka silnej plstenej vrstve je zabezpečená perfektná ochrana vašej dlažby. Filcová podložka je pripevnená k vysokokvalitnému a odolnému kovovému podkladu.
Kĺzák je vhodný na naskrutkovanie pod nábytok ako jedálenské stoličky, kreslá, pohovky a ďalší. Na rozdiel od podložiek s klincami drží tento kĺzák trvalo aj pri veľkom zaťažení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na naskrutkovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| EAN: | 8592485849899 |
| Výška: | 35 mm |
| Typ: | Filcové kluzáky s vrutem |
| Farba: | Šedá |
| Priemer: | 20 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Plsť, Kov |
| Výška skrutky: | 25 mm |
| Výška základne: | 10 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.