Filcový klzák so skrutkou, priemer 20mm, hnedý, 8 ks
Kód: 84974Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Filcový klzák na podlahu je ideálny pre tichú manipuláciu s nábytkom, ktorá nezanecháva škrabance. Vďaka silnej plstenej vrstve je zabezpečená perfektná ochrana vašej dlažby. Plstená podložka je pripevnená k vysoko kvalitnému a odolnému plastovému podkladu.
Kĺzák je vhodný na naskrutkovanie pod nábytok ako jedálenské stoličky, kreslá, pohovky a ďalší. Samotná montáž je jednoduchá, stačí len párkrát otočiť skrutkovačom. Na rozdiel od podložiek s klincami drží tento kĺzák trvalo aj pri veľkom zaťažení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na naskrutkovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| EAN: | 8592485849745 |
| Výška: | 26 mm |
| Typ: | Filcové kluzáky s vrutem |
| Farba: | Hnědá |
| Priemer: | 20 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Materiál: | Plsť, Plast |
| Dĺžka skrutky: | 18 mm |
| Priemer skrutky: | 3,5 mm |
| Výška základne: | 8 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.