Transportné koliesko, otočné, priemer 80 mm
Kód: 43012Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prepravné koliesko s priemerom 80 mm s dynamickou nosnosťou 50 kg.
Prepravné koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto prepravné kolieska nájdu uplatnenie v strojárstve, nábytkárstve, potravinárstve, drevárstve atď..
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
- Rozstup dier 80x60 mm s priemerom 9 mm
- Behúň so šírkou 25 mm - čierna guma
- Uchytenie: koliesko s platničkou so štyrmi montážnymi otvormi
Kolieska pre mäkké aj tvrdé podlahy sú univerzálne pre svoje využitie. Možno ich teda bez problémov využívať na kobercoch/PVC podlahách alebo tvrdých podlahách (dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy).
Informácie k rozmerom:

Dodatočné parametre
| Kategória: | Transportné kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8592485430127 |
| Typ: | Pro měkké i tvrdé podlahy |
| Priemer: | 80 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 106 mm |
| Šírka behúňa: | 25 mm |
| Priemer dier: | 9 mm |
| Rozmer platne: | 105 x 80 mm |
| Rozteč dier: | 80 x 60 mm |
| Typ podlahy: | Měkká i tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.