Tesniaca kefa výška 12mm, dĺžka 5,5m, samolepiaca, béžová
Kód: 1064Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vysoká kefa slúži na utesnenie dverí medzi posuvnými prvkami a chráni proti prenikaniu prachu.
Príslušenstvo vhodné pre posuvné dvere rôznych materiálov.
V ponuke tiež nízke tesniace kefy v troch farebných prevedeniach v dĺžke 11 m s výškou štetín 4 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tesniace kefy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.075 kg |
| EAN: | 8592485010640 |
| Dĺžka: | 5500 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Typ: | Vysoké těsnící kartáče |
| Farba: | Béžová |
| Šírka: | 6,9 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
7 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.