Vrchný/spodný vodiaci profil WS 12 plast, 2000mm, béžový, 2ks
Kód: 1038Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vodiaca lišta z kvalitného materiálu vám zabezpečí hladké otváranie a zatváranie posuvných dverí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Systémy pre skrine |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.119 kg |
| EAN: | 8592485010381 |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Druh: | Pro WS 12 |
| Typ: | Vodicí profily |
| Farba: | Béžová |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 16 mm |
| Výška: | 6 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.