Tesniaca kefa výška 12mm, dĺžka 5,5m, samolepiaca, biela
Kód: 1066Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vysoká kefa slúži na utesnenie dverí medzi posuvnými prvkami a chráni proti prenikaniu prachu.
Príslušenstvo vhodné pre posuvné dvere rôznych materiálov.
V ponuke tiež nízke tesniace kefy v troch farebných prevedeniach v dĺžke 11 m s výškou štetín 4 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tesniace kefy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.075 kg |
| EAN: | 8592485010664 |
| Dĺžka: | 5500 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Typ: | Vysoké těsnící kartáče |
| Farba: | Bílá |
| Šírka: | 6,9 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.