Stavacia skrutka M8x45mm, priemer 45mm, čierna, 2 ks
Kód: 50373Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stavací skrutka so závitom M8 je ideálna na vyrovnanie nerovností podlahy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klzáky, nastavovacie skrutky a príslušenstvo k nohám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.041 kg |
| EAN: | 8592485503739 |
| Výška: | 45 mm |
| Typ: | Seřizovací šrouby, Stavěcí šrouby, Stavěcí šrouby M8 |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 45 mm |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná, Plast |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.