Nábytková noha guľatá, priemer 30mm, výška 600mm, chrómová
Kód: 11100-00069Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Okrúhla oceľová nábytková noha v chrómovom vyhotovení dodá vášmu nábytku elegantný industriálny vzhľad.
Pevná konštrukcia so stabilnou základňou s nosnosťou 50 kg pozdvihne Váš nábytok.
V prípade nerovných povrchov alebo podláh odporúčame prikúpiť nastaviteľnú skrutku so závitom M10.
K nábytku sa pripevňuje skrutkami, ktoré si u nás môžete zakúpiť v kategórii skrutky pre nábytkové nohy.
Prezrite si celú našu ponuku guľatých a hranatých nábytkových nôh v rôznych výškových a dizajnových prevedeniach alebo elegantné vlásenkové nohy, ktoré premenia Váš nábytok na štýlový kúsok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Okrúhle nábytkové nohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.476 kg |
| EAN: | 4006676011896 |
| Výška: | 600 mm |
| Typ: | Kulaté nohy |
| Farba: | Chromová |
| Priemer: | 30 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Nastaviteľná: | nie |
| Voliteľná rektifikačná skrutka: | áno |
| Hmotnosť: | 476 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.