Spojovacie kovanie Excenter, priemer 15x11,7 x 43mm, 4 ks
Kód: 90603Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitné pozinkované spojovacie kovanie s vysokou odolnosťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| EAN: | 8592485906035 |
| Typ: | Spojovací kování Excentr |
| Priemer: | 15 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 11,7 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.