Skrutky pre klavírové závesy 2,5x16mm, čierne, 40 ks
Kód: 60015Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitný vrut v elegantnom čiernom prevedení, vhodný pre klavírové závesy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592485600155 |
| Typ: | Ostatní |
| Počet ks v balení: | 40 |
| Povrchová úprava: | Černá |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 2,5 mm |
| Výška: | 16 mm |
| Hĺbka: | 2,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.