Klavírový záves 20x900mm, pomosadzený
Kód: 80085Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný pomosadzený klavírový záves s vysokou odolnosťou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klavírové závesy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.162 kg |
| EAN: | 8592485800852 |
| Typ: | Klavírové závěsy |
| Hrúbka: | 1 mm |
| Povrchová úprava: | Pomosazený |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 20 mm |
| Výška: | 3 mm |
| Dĺžka: | 900 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.