Šatníková tyč, dĺžka 2000mm, priemer 20mm, biela
Kód: 92161Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tyč na šaty je ideálnym doplnkom do šatníkov a otvorených/uzavretých šatní.
V našej ponuke sú k dispozícii aj vešiaky na tyče s rovnakou povrchovou úpravou a príslušenstvo na montáž.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové tyče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 8592485921618 |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Typ: | Kulaté šatní tyče |
| Farba: | Bílá |
| Priemer: | 20 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.