Držiak šatníkovej tyče, priemer 20mm, priebežný, biely
Kód: 92205Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný držiak na tyč na šaty v modernom prevedení umožní vyniknúť každej tyči na šaty.
Držiak na tyč na šaty je vyrobený z kvalitného materiálu a jeho montáž je jednoduchá a behom chvíľky hotová.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky šatníkových tyčí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| EAN: | 8592485922059 |
| Typ: | Držák kulaté šatní tyče |
| Farba: | Bílá |
| Priemer: | 20 mm |
| Materiál: | Kov / zinek |
| Šírka: | 10 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.