PTFE klzák s klincom, priemer 25mm, svetlosivý, 8 ks
Kód: 50564Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PTFE klzák s klincom umožňuje hladkú a tichú manipuláciu s nábytkom a je vhodný na všetky typy podláh. Výhody PTFE: dobré klzné vlastnosti a teplotná odolnosť – ohňovzdorné.
Nábytkový PTFE klzák je vhodný na pribitie pod nábytok ako jedálenské stoličky, kreslá, pohovky a ďalšie. Samotná montáž je jednoduchá, stačí len párkrát udrieť kladivom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Natĺkacie podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| EAN: | 8592485505641 |
| Typ: | PTFE kluzáky s hřebem |
| Farba: | Světle šedá |
| Priemer: | 25 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Materiál: | PTFE |
| Výška: | 19,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.