PTFE klzák s klincom, priemer 20mm, svetlosivý, 8 ks
Kód: 50563Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PTFE klzák s klincom umožňuje hladkú a tichú manipuláciu s nábytkom a je vhodný na všetky typy podláh. Výhody PTFE: dobré klzné vlastnosti a teplotná odolnosť – ohňovzdorné.
Nábytkový PTFE klzák je vhodný na pribitie pod nábytok ako jedálenské stoličky, kreslá, pohovky a ďalšie. Samotná montáž je jednoduchá, stačí len párkrát udrieť kladivom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Natĺkacie podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| EAN: | 8592485505634 |
| Typ: | PTFE kluzáky s hřebem |
| Farba: | Světle šedá |
| Priemer: | 20 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Materiál: | PTFE |
| Výška: | 19,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.