Prístrojové koliesko pre tvrdé podlahy, priemer 50mm, otočné s platničkou, nosnosť 50 kg
Kód: 2861Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Otočné prístrojové koliesko s priemerom 50 mm určené pre tvrdé podlahy. Kolieska pre tvrdé podlahy ako sú dlažby, drevené plávajúce podlahy, priemyselné podlahy.
Prístrojové koliesko je vhodné napríklad na montáž na vozíky do dielne alebo do výrobných priestorov, kde umožňuje efektívnejšiu prepravu materiálov a výrobkov medzi danými pracoviskami.
Tieto kolieska sú vhodné do strojárstva, nábytkárstva, potravinárstva, drevárstva atď.
Hlavné výhody:
-
Vysoká odolnosť proti opotrebeniu
- Vyrobené z kvalitného kovu a plastu
-
Šetrí podlahu
-
Nezanechávajúce stopy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prístrojové kolieska |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592485028614 |
| Typ: | Pro tvrdé podlahy, Přístrojová kolečka |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| S brzdou: | ne |
| Stavebná výška: | 75 mm |
| Rozmer platne: | 54 x 54 mm |
| Rozteč dier: | 37 x 37 mm |
| Typ podlahy: | Tvrdá podlaha |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.