Podperka police s klincom, hnedá, 8 ks
Kód: 90552Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nevyhnutná súčasť policového systému!
Táto podpera police sa stane elegantným a šikovným pomocníkom pri podoprení políc v každej domácnosti.
-
KVALITA: Podpierka police je vyrobená z vysoko kvalitného plastu, je veľmi robustná a odolná. Naše kvalitné podpery políc vám zaistia pokojnejší spánok.
-
POUŽITIE: Montáž je jednoduchá a behom chvíľky hotová. Podpery políc sú vhodné na zasunutie do predvŕtaných otvorov s priemerom 2 mm.
Prezrite si aj ďalšie podpery políc v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podpierky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 8592485905526 |
| Typ: | Podpěrky polic natloukací |
| Farba: | Hnědá |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Dĺžka klinca: | 18 mm |
| Priemer klinca: | 2 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 12 mm |
| Výška: | 7,5 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.