Filcový klzák s klincom, priemer 20mm, biely, 8 ks
Kód: 84971Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Filcový klzák na podlahu je ideálny pre tichú manipuláciu s nábytkom, ktorá nezanecháva škrabance. Vďaka silnej plstenej vrstve je zabezpečená perfektná ochrana vašej dlažby. Plstená podložka je pripevnená k vysoko kvalitnému a odolnému plastovému podkladu.
Nábytkový klzák je vhodný na pribitie pod nábytok ako jedálenské stoličky, kreslá, pohovky a ďalšie. Samotná montáž je jednoduchá, stačí len párkrát udrieť kladivom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Natĺkacie podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| EAN: | 8592485849714 |
| Výška: | 22 mm |
| Typ: | Filcové kluzáky s hřebem |
| Farba: | Bílá |
| Priemer: | 20 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Dĺžka klinca: | 14 mm |
| Priemer klinca: | 1,6 mm |
| Materiál: | Plsť, Plast |
| Výška základne: | 8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.