Podperka políc transparentná, priemer 5mm, výška 10 mm, plast, 8 ks
Kód: 90540Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nevyhnutná súčasť policového systému!
Táto podpera police sa stane elegantným a šikovným pomocníkom pri podoprení políc v každej domácnosti.
-
KVALITA: Podpierka police je vyrobená z vysoko kvalitného plastu, je veľmi robustná a odolná. Naše kvalitné podpery políc vám zaistia pokojnejší spánok.
-
POUŽITIE: Montáž je jednoduchá a behom chvíľky hotová. Podpery políc sú vhodné na zasunutie do predvŕtaných otvorov s priemerom 5 mm.
Prezrite si aj ďalšie podpery políc v našej ponuke.

L (dĺžka čapu): 7 mm
W (šírka): 11 mm
H (výška): 10 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podpierky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| EAN: | 8592485905403 |
| Typ: | Podpěrky polic |
| Farba: | Transparentní |
| Priemer: | 5 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Dĺžka čapu: | 7 mm |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 11 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Hĺbka: | 16 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.