Nafukovacie koleso, priemer 260mm, priemer osi 20mm, nosnosť 200kg
Kód: 3352Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- šírka behúňa: 85 mm - nafukovacia pneumatika s blokovým profilom
- stred kolesa - disk z červeného plastu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovacie kolesá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 8592485033526 |
| Typ: | Nafukovací kola |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Priemer: | 260 mm |
| Nosnosť: | 200 kg |
| Šírka behúňa: | 85 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.