Konzola BEND, 220x230mm, nosnosť 30 kg, matná čierna
Kód: 1391Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderný a elegantný štýl konzoly sa vkusne hodí do akéhokoľvek štýlu bývania ako je loftový/industriálny, vintage, provence alebo moderný. Do konzoly môžeme zasadiť drevenú dosku podľa vlastného výberu a vkusu - veľmi dobre ladí so svetlými dekormi dreva. Celá zostava police Vám potom veľmi prakticky poslúži na knihy alebo dekorácie.
Nosnosť konzoly ovplyvňuje štýl montáže do steny - vždy odporúčame upevňovať na pevne nainštalovanú hmoždinku. Na montáž odporúčame sadu skrutiek v čiernej farbe a hmoždiniek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly, držiaky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.475 kg |
| EAN: | 8592485013917 |
| Výška: | 230 mm |
| Farba: | Matná černá |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Priemer: | 12 mm |
| Nosnosť: | 30 kg/1 ks |
| Max. hĺbka police: | 220 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.