Konzola WANS, 186x200mm, nosnosť 30 kg, matná čierna
Kód: 1389 1389BP1 1389BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderný a elegantný štýl konzoly sa vkusne hodí do akéhokoľvek štýlu bývania ako je loftový/industriálny, vintage, provence alebo moderný. Celá zostava police Vám potom veľmi prakticky poslúži na knihy alebo dekorácie. Štýlovo konzoly pripomínajú veľmi obľúbené Hairpin nohy.
Nosnosť konzoly ovplyvňuje štýl montáže do steny - vždy odporúčame upevňovať na pevne nainštalovanú hmoždinku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 186 mm |
| Farba: | Matná černá |
| Šírka: | 160 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Priemer: | 12 mm |
| Rozteč: | 118,6 mm |
| Nosnosť: | 30 kg/1 ks |
| Počet ks v balení: | 1, 2, 4 |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.