Konzola BARRO, 209x166mm, nosnosť 20 kg, matná čierna
Kód: 1388 1388BP1 1388BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderný a elegantný štýl konzoly sa vkusne hodí do akéhokoľvek štýlu bývania ako je loftový/industriálny, vintage, provence alebo moderný. Do konzoly môžeme zasadiť drevenú dosku podľa vlastného výberu a vkusu - veľmi dobre ladí so svetlými dekormi dreva. Celá zostava police Vám potom veľmi prakticky poslúži na knihy alebo dekorácie.
Nosnosť konzoly ovplyvňuje štýl montáže do steny - vždy odporúčame upevňovať na pevne nainštalovanú hmoždinku. Na montáž odporúčame sadu skrutiek v čiernej farbe a hmoždiniek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzola |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 209 mm |
| Farba: | Matná černá |
| Hĺbka: | 166 mm |
| Nosnosť: | 20 kg/1 ks |
| Počet ks v balení: | 1, 2, 4 |
| Max. hĺbka police: | 144 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.