Dverová zarážka makrónka, priemer 34,5x19,5mm, biela, 2 ks
Kód: 5143Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Koniec zničených stien a nábytku!
-
PERFEKTNÁ OCHRANA: Samolepiace zarážky na dvere slúžia ako skvelá ochrana proti prudkým nárazom dverí a zabraňujú tak poškodeniu vášho nábytku a stien.
-
KVALITA: Podlahové zarážky dverí sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, bez zápachu.
-
MONTÁŽ: Na samotnú inštaláciu nepotrebujete skrutky a nemusíte vŕtať. Jednoducho odstráňte lepiacu fóliu a umiestnite zarážku na vopred odmastenú a očistenú plochu. Samolepiace zarážky sú vhodné na všetky typy hladkých podláh ako sú vinyl, laminát, kameň, dlaždice, parketové podlahy. Samolepiace zarážky jednoducho odstránite otočným pohybom.
Ďalšie vkusné dverové zarážky si môžete pozrieť v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| EAN: | 8592485051438 |
| Výška: | 19,5 mm |
| Typ: | Samolepicí zarážky |
| Farba: | Bílá |
| Priemer: | 34,5 mm |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.