Dverová zarážka, priemer 45x25mm, na naskrutkovanie, brynýr
Kód: 5087Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Koniec zničených stien a nábytku!
- DIZAJN: Kovové dverové zarážky v modernom dizajne budú elegantnou a nepostrádateľnou súčasťou vašej domácnosti či kancelárie. Tento typ zarážok sa stane štýlovým doplnkom vašich podláh.
-
PERFEKTNÁ OCHRANA: Samolepiace zarážky na dvere slúžia ako skvelá ochrana proti prudkým nárazom dverí a zabraňujú tak poškodeniu vášho nábytku a stien.
-
KVALITA: Podlahové zarážky z ušľachtilej ocele sú vyrobené z kvalitného kovu s povrchovou úpravou brunírovaním. Predný tlmič nárazov z mäkkého TPE plastu zaručuje optimálnu kvalitu tlmenia.
-
MONTÁŽ: Vďaka priloženému montážnemu materiálu, ktorý obsahuje hmoždinky a skrutky, nebude pripevnenie zarážky žiadny problém. Bezpečne držia na všetkých podlahách, kde je možnosť inštalácie vŕtaním.
Ďalšie dverové zarážky si môžete pozrieť v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zarážky na naskrutkovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592485050875 |
| Výška: | 25 mm |
| Typ: | Zarážky k našroubování |
| Farba: | Antická zlatá |
| Priemer: | 45 mm |
| Prevedenie: | Brynýr |
| Materiál: | Kov |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.