Dverová zarážka, priemer 38x21mm, transparentná, samolepiaca
Kód: 5191Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Koniec zničených stien a nábytku!
- DIZAJN: Priehľadné dverové zarážky sú svojim vzhľadom veľmi nenápadné a efektívne. Budú vašou nepostrádateľnou súčasťou v domácnosti či v kancelárii.
-
PERFEKTNÁ OCHRANA: Samolepiace zarážky na dvere slúžia ako skvelá ochrana proti prudkým nárazom dverí a zabraňujú tak poškodeniu vášho nábytku a stien.
-
KVALITA: Podlahové zarážky dverí sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, bez zápachu.
-
MONTÁŽ: Na samotnú inštaláciu nepotrebujete skrutky a nemusíte vŕtať. Jednoducho odstráňte lepiacu fóliu a umiestnite zarážku na vopred odmastenú a očistenú plochu. Samolepiace zarážky sú vhodné na všetky typy hladkých podláh ako sú vinyl, laminát, kameň, dlaždice, parketové podlahy. Samolepiace zarážky jednoducho odstránite otočným pohybom.
Ďalšie vkusné dverové zarážky si môžete pozrieť v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.021 kg |
| EAN: | 8592485051919 |
| Výška: | 21 mm |
| Typ: | Samolepicí zarážky |
| Farba: | Transparentní |
| Priemer: | 38 mm |
| Materiál: | Plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.