Dverová zarážka, priemer 38x21mm, samolepiaca, zelená
Kód: 5207Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Koniec zničených stien a nábytku!
- DIZAJN: Priehľadné dverové zarážky sú svojim vzhľadom veľmi nenápadné a efektívne. Budú vašou nepostrádateľnou súčasťou v domácnosti či v kancelárii.
-
PERFEKTNÁ OCHRANA: Samolepiace zarážky na dvere slúžia ako skvelá ochrana proti prudkým nárazom dverí a zabraňujú tak poškodeniu vášho nábytku a stien.
-
KVALITA: Podlahové zarážky dverí sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, bez zápachu.
-
MONTÁŽ: Na samotnú inštaláciu nepotrebujete skrutky a nemusíte vŕtať. Jednoducho odstráňte lepiacu fóliu a umiestnite zarážku na vopred odmastenú a očistenú plochu. Samolepiace zarážky sú vhodné na všetky typy hladkých podláh ako sú vinyl, laminát, kameň, dlaždice, parketové podlahy. Samolepiace zarážky jednoducho odstránite otočným pohybom.
Ďalšie vkusné dverové zarážky si môžete pozrieť v našej ponuke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dverné a okenné zarážky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.021 kg |
| EAN: | 8592485052077 |
| Typ: | Samolepicí zarážky |
| Farba: | Zelená |
| Priemer: | 38 mm |
| Prevedenie: | Transparentní |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 21 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.