Držiak na stranové kľúče 195x135mm, biely
Kód: 11410-00000Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaný kovový držiak na stranové kľúče v elegantnom bielom prevedení. Skvelá pomôcka pre každého kutila.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k regálom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4006676016891 |
| Typ: | Držáky na nářadí |
| Farba: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 135 mm |
| Výška: | 195 mm |
| Hĺbka: | 33 mm |
Inšpirácia od zákazníkov
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.