Kotviace skrutky, priemer 4,5x60mm, 18 ks
Kód: 45483Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracované kotviace skrutky s krížovou hlavou, pozinkované.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k regálom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.098 kg |
| EAN: | 8592486454832 |
| Typ: | Ostatní |
| Počet ks v balení: | 18 |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Dĺžka: | 60 mm |
| Priemer: | 4,5 mm |
Inšpirácia od zákazníka
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.